Új hozzászólás Aktív témák

  • roti86

    őstag

    válasz jagada #50678 üzenetére

    Egy régi fórumon találtam és lementettem magamnak hátha szükség lesz rá később, így a forrást nem tudom megnevezni, idézem: "Na én jó sok párátlanítót eladtam már életemben teljesen ingyen mert mindenki rágyógyult a hirdetésre naná hogy egy idő után mindenki elgondolkodik hogy hát ez igazán nem olcsó mulatság s megsajnáltam őket és elmeséltem a titkot!
    NEM KELL HOZZÁ MÁS MINT EGY FÉM VAGY MŰANYAG DOBOZ TETŐVEL. KI KELL LYUKASZTGATNI A TETŐT JÓ SŰRŰN ÉS FASZENET KELL BELE TENNI ! A PÁRA EBBE CSAPÓDIK LE A KARBON PEDIG OLYAN ANYAGOKAT SZABADÍT FEL AMELY MEGGÁTOLJA A PENÉSZESEDÉST, HETENTE ELLENŐRIZNI KELL A VÍZ MENNYISÉGÉT S LEÖNTENI A SZÉNRŐL. HAVONTA EGYSZER CSERÉLNI KELL A SZENET. IKEA OBI MINDEGYIKBE LEHET KAPNI FASZENET. LEHET EZT A MŰVELETET SÓVAL IS CSINÁLNI DE ATTÓL MÉG A PENÉSZ ELŐJÖN. JAVASLOM A HŐHIDAS HELYEKEN IS - AZOK A SARKOK LEGINKÁBB . ÉRDEMES SZÉP DOBOZT BEFOGNI A CÉLRA MERT AKKOR HA LÁTOD SE ZAVARÓ NÁLUNK SOKÁIG AZ ANGOL REGGELI KEKSZ DOBOZAI VOLTAK A CÉLRA FELHASZNÁLVA."

Új hozzászólás Aktív témák