Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Pista0001 #58616 üzenetére

    Jaja, az lenne, igazából ha lenne egy 1-2 lemezes pici ház, amiben ez épp elfér, az a középút egy J4025 és egy i3-10100 között, előbbi picit lassú, másodiknál a sebességgel nincs gond, de vinyó nélkül is kb 100 ezer ft értéket képvisel házzal- táppal, és 30W körül kajál, ha ezt ki tudom váltani jobb, és kevesebbet fogyasztó cuccal, elgondolkodom rajta, de még csak ott tart a dolog, hogy megoldható-e egyáltalán?

    100 ezerért meg nem kapok olyan nast, ami annyira erős, mint az i3-as, ez kb a feléből megvan, a sallang max még 10, ami már elgondolkodtat.

    HookR: na ezt az 5V-12V dolgot nem tudtam, ez sajnos így felülír mindent, akkor ezek ismeretében csak egy irány maradna, egy HDD vagy mini szerver ház több fiókkal, amit belül be lehet kötögetni pl ebbe a gépbe. És belül lenne ez a kis ház, vagy csak az alaplapja...
    Ilyesmire gondoltam, ahogy a képet nézem, NVME SSD és 2.5"-os noti HDD hely is van belül.

    Az nvme ssd helyére mehetne egy ilyen:

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák