Új hozzászólás Aktív témák

  • user137

    őstag

    válasz netseft #3928 üzenetére

    én magam brickeltem egy Zotac lapot (h55itx) a windózos biosfrissítő progijukkal.

    itthon a nagyker (Ramiris) nem is foglalkozik vele ("hát úgy kéthavonta van RMA szállítás, _talán_"), a hivatalos szervízes BIOS író eszköz nem ismerte fel a BIOS chipet a lapban, nem is tudtuk visszaírni rendesen a jó BIOSt sem. semmi garancia vagy védelem nincs a biosban, kb mint egy '92-es Abit BH6 :DDD (elkúrtad? elő a kislemezmeghajtót! na de hova rakod rá a szalagkábelt?!)
    a Zotac fórumokon csak az anyázás van a brickelt lapok miatt, válasz nincs, az USA vásárlóknak persze a kiskerek intézik a cserét a saját szakállukra. én is ausztriában cseréltettem, minden rendben volt, de ez nem a gyártón múlott.

    A lap a mai napig nem tud WoLAN-t, az intel gigabites adaptert nem ismeri a win7, resume-ból a HDMI-t rakja primary kimenetnek akkor is, ha a végén lévő eszköz (a TV) le van kapcsolva. megint biosfrissíteni nem is merem már, inkább élek a hibáival. Mindenesetre ennyi pénzért ezerszer inkább a Gigabyte... csak akkor még nem volt, amikor vettem.

Új hozzászólás Aktív témák