Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz AxBattler #34032 üzenetére

    Igen. Én úgy gondolom, hogy ami 10-20 mérnök szerint belefér, az szerintem is. :K

    sb:
    A 2.5" vs M.2-vel nem értem mit akarsz mondani, tök mindegy a tokozás,a lényeg, hogy SATA vagy PCIe az interfész.
    Mivel eredetileg arról (is) volt szó, hogy megéri-e az M.2 a "normál" Sata-s SSD-vel szemben és pont azért mert a tokozás mindegy, ezért úgy gondoltam ár összehasonlítás szempontjából szinte irreleváns, hogy miket keresek.

    Ami még feltűnt: szekvenciális értékeket írsz de a legkevésbé az számít.
    Ebből is látszik, hogy valószínűleg más a felhasználásunk, én nagyon megéreztem az PCIe M.2-re váltást anno Sata-sról, pedig átlagusernek tartom magam. Bár én komoly méretű állományokkal (is) "dolgozom". Azt hiszem amikor én vettem akcióban, akkor 3k volt a különbség a Sata-s SSD-hez képest, ennyit a hülyének is megért.

    (#34048) Iscariah: tiszta sor. Ha kielégít, akkor azt kell használni. Én nem kardoskodom senki igényei ellen, pusztán csak azzal nem értek egyet így kerek-perec kijelentve, hogy nem lehet észrevenni a különbséget a két csatoló között és azzal, hogy mondjuk +3-5k-t ne érne meg az (esetleges) plusz sebesség. De ez persze megint ízlések és pofonok, logikusan én csak a saját szemszögemből tudok beszélni.

Új hozzászólás Aktív témák