Új hozzászólás Aktív témák

  • Mono

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új vagyok ebben a témában, van egy WRT54GL v1.1-es routerem, egyelőre gyári firmware-el.

    Régóta szemezgetek valami alternatív firmware telepítéssel, véleményetekre, tapasztalaitokra lenne szükségem:

    - Jól látom, hogy mostanság a DD-WRT vagy Tomato a nyerő :F
    - Amit szeretnék, azt úgy látom, hogy - WEB-es felületről legalábbis - egyik sem kínálja fel számomra: kifelé irányuló tűzfalazási lehetőséget. Ezt jól tudom?
    - Szeretnék bele, ha lehet, OpenVPN szervert is, hogy az otthoni hálózathoz bárhonnan hozzá tudjak férni, jól látom, hogy a DD-WRT-ben van ilyesmi?
    - DD-WRT telepíthető a gyári firmware WEB-es "Firmware upgrade" opciójából? Sajnos nem igazán egyértelmű a dolog számomra, sőt, igazat megvallva a letöltése sem tűnik egyszerűnek.: DD-WRT.com oldalon "Downloads" -> "V24" -> "Broadcom" -> "Linksys" , majd itt a "dd-wrt.v24_std_generic.bin " kell nekem? Ez megy fel gyári WEB-es felületről?

    Írta valaki itt régebben, hogy célszerűbb TFTP-s megoldással feltölteni a firmware-t, félreértettem valamit, vagy tényleg jobb? - Ha igen, hogyan lehet ezt megejteni, mi kell hozzá? :)

    Minden véleményt, tapasztalatot, ötletet, segítséget előre is nagyon köszönök! :R :)

    Lényeg, hogy csend legyen!

Új hozzászólás Aktív témák