Új hozzászólás Aktív témák

  • manitu666

    tag

    válasz h_143570 #4449 üzenetére

    "A masik hogy a torrent kliensben limitalt a feltoltesi sebeseget, a neted papiron 64KB/s azaz ugy 50K korul van a megfelelo" -> beállítottam 47KB-ra!
    "Advanced / Conntrack reszben a maximum connectionst allitsd at 4096ra" -> itt a maximum van megadva, asszem 10.XXX !
    "Majd ugyan csak it a Established mezot allitsd at 7200re" -> megcsináltam, ez mire jó nekem?
    "Vegul kapcsold be az osszes NAT Helpers-t." -> már be volt kapcsolva az összes
    "A QoS / Basic settings reszben a felso opciokat bepipal. Majd a szolgaltatod altal mondott savszel adatokat beir. Outbound fel sebeseg Inbound meg a le sebeseg." -> ok, megcsináltam!
    "A classification resz alabol a bongeszest fogja elonyben reszesiteni az elso fel megaig." -> elég az a fél mega?
    "Ha skypot szeretnel akkor ide fel kell venni meg egy szabalyt pontosabban 2t.
    A layer7 mezoben van 2 fele skypra vonatkozo lehetoseg mindegyikkel hozza letre egy szabalyt es ted oket High vagy Highest-re, illetve a lista elejere" -> na itt aztán elszabadult a pokol. Kérdéseim: 1. Address és portra mit állítsak be (any, dst, src, dst or src; dst IP, src IP, src MAC)? Melyik mit jelent? Kb transferred jelent valamit?

    Thx

Új hozzászólás Aktív témák