Új hozzászólás Aktív témák

  • tothferenc

    senior tag

    válasz Szabikaa20 #22950 üzenetére

    Most nem azert, de nekem az a velemenyem, hogy nem erdemes szarra moddolni a nyomtatodat, ha meg a PETG nyomtatasaval is szenvedsz. Lattam a fb csoportban, amikor meg a PLA sarkainak felhajlasaval is "szivtal". Ertem, hogy szuzen kerultel a 3d nyomtatok taboraba es Oke, hogy mind a driver mind a lapcsere csak pozitivan befolyasolja a minoseget -tobbnyire- de inkabb egy jo szintezes, beallitas legyen eloszor. Mindig van hova fejlodni.
    Sajat peldambol kiindulva: 10 evet dolgoztam ipari teruleten robotokat, cnc celgepet "programozni" es lezervago mellett is. Megtanultam magamnak tervezni, rajzolni. A 3d nyomtatas regota izgatott, a sajat egyedi igenyeim kiaknazasa miatt. ( Na meg melohelyet valtottam, es a lezervagas-cnc nem volt mar elerheto 😁)Rengeteget olvastam a vasarlas elott es nem bantam meg. Mikor megvettem a nyomtatot, nem szenvedtem a "kezdok betegsegeivel", amivel tele vannak a forumok, csoportok. Ertem, hogy egyszerubb kerdezni, de engem jobban kielegit, ha magam talalom meg a megoldast. Anyagvalasztasnal is akkor leptem tovabb (most a PETG-vel) mikor lenyomtattam par guriga PLA-t, es ugy ereztem, ami ezzel hiba elojohet, talalkoztam vele es barmikor megoldom. Bocs az offert, szimplan magan velemeny. 😉☺️

    [ Szerkesztve ]

    i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

Új hozzászólás Aktív témák