Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    Senki ne vegyen Samsung HD321KJ-t, mert nem ajánlom. Ma megkaptam a webshopból a legújabb papírnehezékemet a személyében.

    Két órába került mire sikerült a 10-ik formázás, meg particionálgatás után elkezdeni a vista telepítését, mivel a telepítés inicializálása nem sikerült, mert valami telepítő motort nem sikerült elindítani, meg miegymás. majd mikor 5-6 -szorannyi idő múlva végre kibontotta file-okat(teszem azt 4 perc helyett 25 percig tartott, a vinyóra, bejelentette, hogy a file sérült, meg hasonló, ezért a telepítés megszakadt, ezt eljátszottam 6-7-szer, mire így aztán este lett. Hát nem tudom mi lesz, lehet hogy az alaplap alapból nem jól állítoitta be a vinyót, vagy valami ilyesmi. Megy vissza gariba, és ha lehet kicseréltetem más márkára. Félek, hogy nem adnak mást, csak ugyanilyet. Ha valakinek van valami ötlete azt szivesen fogadom, mert én már mindent elkövette,.Xp telepítővel is beállítottam a lemezt, de akkor sem volt jó. Sőtt a vista olyan partíciót hozott rajta létre, hogy az xp nem látta azt. A vinyót magát látta, de a particiót nem tudta kezelni. :(

Új hozzászólás Aktív témák