Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Speed® #67569 üzenetére

    Engem csak az zavart, hogy több helyen olvastam eléggé nagy szórással, de belekerül néha kereplő, vibráló, rezgő venti rájuk. Van is YT videó, hogy gumikarikákat kell ragasztani a csavarok alá... de ez már eléggé gányolás szerintem.. Meg azért a 300 Watt az 300 Watt... Vapor-X a csúcs, egyedi nyákkal és minőségibb alkatrészekkel - csak az meg nincs aprón kb (Én abból is csak használtat vennék, amiről biztosan tudom, hogy nem Blackscreenes, elállós garis boltban meg 130K, az atomsok)

    Amúgy mi az a kevésbé ideális körülmény? Majdnem én is Trixi 290X-et vettem, de az, hogy 30 fok is lehet a tetőtérben, elbizonytalanított.. Még -100 Watt a 970 G1 is tud fűteni kicsit a szobán.. és ennek is van némi hangja :) de persze teljesen elfogadható és szerencsére a táp venti is alaprpm-en fut. (A teszt szerint 60-70-80% Wattnál -520-ból, már 1800-2000 RPM is lehet szobahőtől függően - alapon meg hangtalan... szóval az is fel tud hangosodni ha feszegeti a határait. Te is 970-et akartál nem? Nem sajnálod? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák