Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyTrancer

    senior tag

    Folyamatosan olvasom a fórumot, és sokan kérdezitek ,milyen videokártyát érdemes venni , mert játszani akartok
    Viszont a pénzmag már adott hozzá
    Innentől fogva azt kell megvenni, ami kijön belőle, ugyanis itt a vga piacon ( új ) nagyjából működik az a szabály, hogy minél drágább annál gyorsabb
    Viszont azt olvasgatni, hogy ezzel mennyire jó azzal mennyire rossz, teljesen értelmetlen, ugyanis a többségnek teljesen mindegy hogy high, vagy ultra a beállítás, mert megelégszik azzal is ha medium/high és az sem baj, ha befigyel 60 fps alá
    Ergo nektek tökmindegy, nem kell túlgondolni a kártyavásárlást, mert némi kompromisszummal rendben lesz a dolog
    Én pl olyan vagyok hogy QHD monitort sem merek venni, mert már most is full HD 60HZ-en is nagyon durván meg van hajtva a 2080-as húzott kártya és azt mondhatom, hogy abszolút nem elég, vagyis 100% ban kihajtott full HD-ra, nem még QHD
    Így is nem ritka a 40-50 fps
    De én nem is elégszem meg az 50-fps el vagy ha vissza kell venni valamit
    Ez a nem elégszem meg, csak annyi hogy zavar, amúgy lesz*rom...csak a tudat...
    Szóval az ember döntse el maga, hogy mik az igényei, de ha eddig megvoltál azzal hogy
    "jó az"
    Meg
    " elfut "
    Akkor ezután is tökéletes lesz, egy új kártya, annyiból, amennyid van
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák