Új hozzászólás Aktív témák

  • AcCEsS

    senior tag

    A múlt heti MM akcióban beszereztem egy SONY KD-49XF7096 tv-t, bízva abban, hogy a képe nagyjából megegyező lesz a korábban vásárolt KD-65XF7096-os modellével. Hát nem. Ez egy iszony! Annyira nincs fekete szín, hogy elképesztő, szürkés-kékes derengés van helyette, ilyet rosszat talán még sosem láttam. Anyám 70ezer forintos alap LG tv-je kenterbe veri, akárcsak az összes eddigi tévéink. Iszonyatosan bántó a szemnek, főként sötét szobában nézve (egyébként a hálószobában lett beüzemelve). A világos részeknél persze csodaszép a képe, ugyanúgy, ahogy a 65"-os esetében. Megértem én, hogy nem OLED meg minden, de jó pár monitorom és tv-m volt, de ilyen rossz tapasztalatom még nem volt egyikkel sem. Förtelem! Mintha túl lenne tolva az alap LED háttérvilágítás, még a képernyő-kikapcsolása funkció aktiválása után is virít a képernyő a sötétben, szinte bevilágítja a szobát. Nem tudom mit tudnék tenni, persze a 3 napos visszaviteli lehetőségről már lemaradtam, a szerviznél ahol érdeklődtem meg azt mondták, hogy a LED-háttérvilágításának erősségét nem lehet befolyásolni semmiféle beépített "szerviz-menüből" sem. Van valami ötletetek? Van valakinek ilyen tv-je? Lehet, hogy csak az enyém hibás?

    [ Szerkesztve ]

    AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

Új hozzászólás Aktív témák