Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    Sziasztok!

    összetett problémám van. SSD-t keresek :)
    Toshiba a110 laptopba, benne ezek a cuccok (1gb ram, 1,4 celeron proci)

    Tavaly ment tönkre benne az eredeti 40es sata1-es azt hiszem hitachi vinyó. Hirtelen nem utána nézve vettem bele egy Kingston sv100s2 64gb -os ssd-t, (akkor az volt legolcsóbb 64gb ssd boltokban) amelyet Bios felismert (nincs ahci meg ilyesmi beállítási lehetőség) és felismerte a win xp illetve 7 telepítőlemez is, DE sem a gyors sem a lassu formázás nem boldogult vele, ha másik gépen megformáztam akkor pedig a fájlok másolása állt meg 0%-nál. A hibára azóta sem találtam megoldást, a ssd az asztali gépben (adataimnál) van jelenleg is használom, szóval nem az ssd volt a ludas. Azóta egy WDC wd8000bevs-75rst0 vinyó van a latopba amivel gond nélkül megy. Tehát a laptop sem fizikai hibás.kb 3féle biost is felraktam rá, vista illetve xp-hez valót is, legalább 1 héten keresztül nem tudtam összehozni, sem a céges supportosok

    Nem hagy nyugodni a dolog, ennek az SB-450 déli hidas laptopnak nagy szükséges lenne egy ssd-re. Kérem írjatok olyan ssd-t amely fog benne működni, és légyszives azt is írjátok le, hogy miért gondoljátok ezt.

    Szóval
    60gb-64gb, 30e alatt(inkább még olcsóbb :) ), ati sb-450 sata1 vezérlő, XP-vel használnám ahci nélkül, méret mint az sv100s2
    Vagy kérnék olyan pesti boltot/szervízt, ahol ki tudnánk próbálni melyikkel indulna el a telepítő és csak utánna fizetném ki miután megy vele. mert egy második ssd-t ami nem megy a laptopban nem tudnék hova tenni...

    [ Szerkesztve ]

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák