Új hozzászólás Aktív témák

  • kissadam9

    csendes tag

    Helló!

    Tavaly vettem egy TP-LINK TL-WR-1043ND V1.8-as routert egy 40-es DIGI-Net-hez, ami félig meddig "tökéletes", de pont arra nem jó, amire nekem szükségem lenne. Akármit kezdek vele, folyton eldobja a wifi kapcsolatokat, vagy ha az eredeti firmware-ról van szó, akkor az egész megfagy. Már próbáltam rajta DD-WRT-t, OpenWRT-ből egy rakatot, de egyik se vált be. Az egyik rosszabb, mint a másik. Most arra a döntésre jutottam, hogy vennék ismét egy routert, ami elbírja ezt az internetet (40Mbps le / 20MBps fel) wifin keresztül is sebességcsökkenés és mindenféle összeomlás nélkül. Debrecenben szeretnék venni maximum 10-14 ezer Ft környékén, (soha többet drága routert....). Tudnátok nekem ajánlani olyat ami nem fagy le, nem akad ki, nem romlik el, hanem csak simán használható és még a sebességet is hozza és a megadott kereten belül van, illetve boltban is lehet kapni Debrecenen belül? A TP-LINK termékeket természetesen szeretném elkerülni. Egyéb extrára az atomstabil Wifi-n kívül nincs szükségem, mivel arra ott van a mostani 1043ND.

    Üdv,
    Ádám

Új hozzászólás Aktív témák