Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Sziasztok!

    Kb. 1 hónapja vettem egy 2 antennás Tenda W306R routert, ami azóta non-stop üzemel.
    A driver cd amit adtak hozzá, csak a beállításokat, és a bejelentkező szoftvert tartalmazta, semmilyen megnyitható beállító programot nem telepített a gépemre, és manuálisan keresve a lemezen sem találtam semmilyen Win alatt futtatható beállító programot.
    A kérdésem az lenne, hogy másnál is, aki ilyen routert használ, szintén nem hagyott semmilyen beállító programot a gépen a router szoftvere?
    Hogy lehet kikapcsolni éjszakára a routert, hogy ne sugározzon állandóan, ha nem akarok netezni?
    Bár olvasgattam, hogy nagyon alacsony a sugárzási értéke a routereknek, de valóban nem káros a router folyamatos sugárzásában tartózkodni, élni, és aludni?
    Ha áramtalanítom éjszakára a routert, visszadugva a hálózatra ismét meg kell adnom a belépési jelszavamat, vagy azt az információt áramszünet idején is megőrzi?
    Mennyire kell aggódnom a folyamatos működés miatt, és mennyi áramot fogyaszt ez a szerkezet 24 óra alatt?
    A válaszaitokat előre is köszönöm :R

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák