Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Bálint85 #15133 üzenetére

    Amit mondtam, azt továbbra is tartom... Tomato-val (vagy OLEG-el) betonstabil, gyári fw-t nem próbáltam, de szerintem stabilitási gondok azzal sincsenek, csak torrentezésre nem jó. A gyári sw egy rakás sz@rt nem ér ilyen szempontból. Én rendszeresen torrentezek rajta (mármint a routeren, és nem PC-n), és volt mikor 2 hónapig nem indítottam újra, de a topikjában volt már 150 napos uptime is, szintén moddolva, torrentezéssel egybekötve. Nekem is ment még volna tovább, csak ha kijön egy újabb Tomato, akkor azt nekem fel kell tolni azonnal... A WiFi maximuma valahol 80-85Mbps körül van, tehát ez nem a leggyorsabb a kategóriában. Samba ~6000KB/sec, FTP ~7000KB/sec, NFS állítólag (én ezt nem próbáltam még, mert jelenleg nincs linux a gépemen) ~10MB/sec. Nekem 60-80 torrent van benne egyszerre, de van aki 200-at is feltol rá. Persze ennyi torrenthez szükséges kapcsolattal nem bír el egy időben, de szerintem ilyen célra jó választás, főleg, ha nem vagy linux guru, és nem szeretnél az OpenWrt-vel küzdeni. Ha érdekel még róla valami, privátban megtalálsz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák