Új hozzászólás Aktív témák

  • Coolmat

    őstag

    válasz kali #14761 üzenetére

    Mint írtam, elhiszem hogy a gyakorlatban nem működik az elméletem, csak nekem így tűnt logikusnak. :) Az antenna nyereségét nem vettem számításba, de ez is pont hogy az én elméletemet erősítené a 841ND erősebb antennáit figyelembe véve. A fránya gyártó meg írhatja rá, hogy 3T3R, ha elfelejti odatenni a végére hogy :2 ,vagyis hogy csak két data stream élhet egyszerre, bár dchard erről egy másik topikban úgy vélekedett hogy nem szabványos jelölés, pedig ezt a :X dolgot pont hogy kötelező jelöléssé kéne tenni szerintem, mert sebesség szempontjából ez a lényeges, ha elmarad megtévesztő.

    Ami a 4965AGN-es bűvészkedést illeti: channel width 20mhz-ről auto-ra állítva nálam inkább visszalépés, úgy a 130-as link sebesség is ritkán jön össze, 144 sose. A mód BGN mixed nálam is. Csatornákat kiteszteltem melyik a legjobb, a 6-os és a 11-es vált be legjobban, ez utóbbi még úgyis, hogy másik két - igaz elég gyenge - hálózat is van rajta a környéken, de jobb a békesség a 6-ost választottam, ennek a közelében csak egy nagyon gyenge hálózat van a 4-esen. Csatornaválasztáson nem csak a g-s átvitel sebessége múlik jelentősen, nálam 10-15 Mbit/s sebességcsökkenést okozott n-es átvitelnél is, ha olyan csatornára tettem, amit kevésbé "kedvel" vagy zavart. Ilyen csoda MSI illesztőm meg már nincsen (Win7 64 bit alá tudtommal sose volt), az új Intel driverben meg már nincs ilyen opció amit linkeltél. Mindenesetre örülnék ha ez lenne a szűk keresztmetszet a netemet illetően, nem az 5 megabites ADSL...

Új hozzászólás Aktív témák