Új hozzászólás Aktív témák

  • Festina86

    tag

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólását.
    Annyira jutottam, hogy ennek a vászonnak a méreteivel kezdtem el kalkulálni:
    [link]
    Ennek a vászonnak a képátlója talán megfelelő lehet számomra. A vetített kép alja 80cm-re lenne a földtől, így a center hangfal nem kerülne túl mélyre. A vászon mellett is nyugodtan eltudom helyezni a hangafalakt, nem kel beszorítanom őket sehova.
    Ahogy néztem a projektorok többsége 4-5 méterről hozza ezt a képátlót, így a neki járó konnektort is így számoltam. Sajnos a hdmi kábelt nem fogom tudni elvinni csőben, muszáj lesz kábel csatornáznom.

    Tudom, hogy az ideális az lenne ha sötét színűek lennének a falak, de...
    A lakásból már lefoglaltam egy komplett szobát, ami csak az én hi-fi hóbortomnak lesz kialakítva. A nappali elrendezése is erősen kompromisszumos a házimozi miatt. Ha előállok azzal, hogy fessük feketére a falakt, akkor az asszony engem megöl. Valahol meg kell húzni a határokat nappali és házimozi szoba közt, és én itt húzom meg.

    Köszönöm a konkrét ajánlásokat projektor ügyben, a lakásban van még 1-2(kb 100 :((( ) dolog ami elsőbbséget élvez, de amint túl vagyok rajtuk, jelentkezni fogok ez irányú kérdéseimmel.

Új hozzászólás Aktív témák