Új hozzászólás Aktív témák

  • vbarbara715

    csendes tag

    válasz Tikakukac #106771 üzenetére

    Attól, hogy Barbara nickel vagyok regisztrálva nem kell suttyó sült bunkó hülye picsának nézni.
    Köszönöm.

    Feltettem egy kérdést, hogy milyen gépet ajánlotok, amire azt a választ kaptam, hogy 200.000ft-ból nem lehet olyan gépet venni, amivel lehet dolgozni is, játszani is, meg az akksija is bírja. Vagy ez, vagy az.

    Ami ajánlva lett, utána néztem, számomra úgy tűnt, hogy 135-ért van egy olyan gép, ami elavult HW ügyileg is, meg a designja is kb 5 évvel ezelőtt elmaradt.

    Mikor ezt megjegyeztem, le lettem oltva, hogy dehogyénmitképzelek magamról, mert az egy csúcs gép, hülye vagyok.

    Ahelyett, hogy hülyének néztek, inkább magyarázzátok el, mitől jobb egy 2. generációs i7 mint egy 5. generációs i7, miért jobb egy öreg gép, mint egy új?

    Tegyük fel, nem 180 a keret, hanem 220. Így sincs olyan gép, ami tudja azt, amire szükségem van és viszonylag fiatal(ha használt az nem baj, sőt, de pár hónapos legyen max, garival)?

    BMW 320d Touring E46 - iPhone 6S Plus 64GB White - Samsung Galaxy S6 Edge Platinum Gold 64GB

Új hozzászólás Aktív témák