Új hozzászólás Aktív témák

  • akkójóva

    tag

    Sziasztok!

    Egy új monitor választásában szeretném a tanácsotokat kérni. Jelenleg 1 Dell U2312HM-et és 1 Samsung monitort használok, viszont a samsung monitor (tn paneles) már nagyon megérett a cserére. Igazából ilyen mindenes monitor lenne, programozás, játék, néha sorozat/film. A keretem körülbelül 150.000 Ft lenne. Egyelőre nem tudok dönteni, hogy 4K vagy Ultrawideot (3440x1440), de a keretem lehet meg is szabja, hogy az utóbbi necces. Persze ha ennyiért nincs ajánlott 4K monitor se, akkor azt szeretném tudni, hogy mennyibe kerülne az ajánlott. Méretben 32"-ra gondoltam, IPS vagy VA igazából mindegy, az lenne a fontos, hogy amikor többen fifázunk, akkor is jó legyen a kép, ne "változzanak" a színek. Nem tudom mennyire reális vagy irreális a kérésem, csak reménykedem. :DDD Még egy kérdésem lenne, láttam oázison egy Dell S2716DG-t 170.000-ért, de van pl az Asus meg az Acernek is talán ilyesmi specifikációkkal, tehát az lenne a kérdés, hogy egy ilyen monitornál mennyire zavaró a tn panel? Mert gondolom azért összehasonlíthatatlan a samsungommal, ami új korában (5 éve) sem ért ennyit, közel se.

    Köszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák