Új hozzászólás Aktív témák

  • Mac!

    aktív tag

    Tegnap jártam Óbudán egy MM-ben azzal a céllal, hogy végre élőben megnézzem a 6290-et. Sajna nem volt, viszont valahogy vonzotta a szememet az U600... Képeken nem igazán tetszett, és egyébként sem vagyok a tili-toli híve, de átfutott a fejemen, hogy ilyent kéne vennem, annak ellenére, hogy már régóta 2 teló között vacillálok. Mikor hazaértem átolvastam újra a teszteket, és megnéztem a fórumos véleményeket (ameddig bírtam, rengeteg van), és elég vegyesnek tűnt a kép, ami egyből el is bizonytalanított.

    Így most 3 teló közül kéne választanom, és megköszönném, ha segítenétek ebben.
    A telók: K550i, 6290, U600.

    Fényképezőből bőven elég a 2 MP-es, de a minőség nem hátrány. Az E60-nál megkedveltem a Symbiant, így az pozitívum, de tudnék élni nélküle. A telók mindenképp tokban lesznek tarva, így a méret és súly csak mérsékelten számít. Kinézet csak olyan szempontból számít, hogy nekem tetszen, nem mutogatom. Ebből a szempontból ez a sorrendem: U600, K550i, 6290. Zene és rádió hallgatásra szeretném használni. Az anyag és összeszerelési minőség is számít. 6290-nél tetszik a miniUSB, mert így könnyen tudnám akár pendrive helyett is használni, illetve, hogy minden csatlakozó fedett. A K550i-nél tetszik a hoszú készenléti idő és a másik kettőhöz képest kedvező ár, de a kijelző lehetne nagyobb felbontású. Az U600-nál félek az érintőgomboktól, mert nekem a P310-nél nagyon idegesített, hogy mindent többször kellett nyomnom, hogy érzékelje, itt viszont talán túlzottan is érzékenyre sikerültek.

    Bocs a hosszú hsz-ért, próbáltam tömören a lényeget írni.
    A segítséget előre is köszi!

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Új hozzászólás Aktív témák