Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    szerintetek a w380 mennyibe fog kerülni? majd 2008 elején ha megjelenik..

    most épp teelfonokat nézegetek, mr az enyém már nagyon haldoklik.. (Siemens C60) nemkinevetni :)
    nem tudom hogy használtan vegyek-e, vagy pannonnál újan, ott beszámítják 10 000-ért a telómat...

    Valami könnyű-kicsi-vékony telót szeretnék, kamera úgyis van mindegyikben.. meg ilyen hasznos cuccok legyene azért benne pl naptár meg ilyen emlékeztetők, és mp3 cengőhang de már ez is alapnak mondható sznte minden telónál.
    ezért is néztem pl az Lg KG320-at, vékony meg minden, még újonnan se vészes.
    néztem még sony-e. w880-at, csak ez már túl drága nekem. legalábbis van külön mp lejátszóm, szóval nemfeltétlen kell walkman mobil, főleg hogy minden ismerősömnél behalnak a 10 ezres füleseik meg a csatlakozók...

    szóval ha tudtok adni pár tippet ilyen vékony, használható, megfizethető telókra akkor azt megköszöném:)

    motorola v3 az ami annyira nemérdekel mert tucattelefon lett belőle. most jelen pillanatban használt samsung p300-akat nézegetek

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák