Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Vasinger! #2180 üzenetére

    Van rajta AUX, úgyhogy "ki lehet kerülni" a beépített hangkártyát, más kérdés, hogy akkor mi értelme olyat venni. Nekem is Z-2300 van Xonar D2 (persze nem a Z-2300-hoz vettem, mondom majd később cserélek valami komolyabb cuccra és ahhoz jól jön de $ hiányában elmaradt) társaságában szóval nem gagyi hangkártya van alatta és valahogy akkor sem áll össze a rendszer. Több helyen is írták, hogy a szatellitek cseréje valami komolyabb monitor hangfalakra helyrehozza a gondot, szemezek is nagyon egy pár Magnat Monitor 110-el (még kb. így lenne a legolcsóbb).

    Amúgy én tényleg lebeszélnélek az Audigy kártyákról. Maguk a kártyák tényleg jól szólnak de a support szörnyű és ha majd váltasz XP-ről (vagy már váltottál, nem tudom) sok gondod lehet vele. Van akinek működik hibátlanul de annál többeknek nem. Nemrég volt itt a Ph-n 10k-ért egy Xonar DX (vagy D1, már nem emlékszem), most van a vaterán egy Terratec 7.1 Space ami ugye Envy24HT chipes(bár azt nem tudom, hogy áll a vistás driverekkel), esetleg még jó választás lehet egy Club3D Theatron DD is bár azt nagyon kevés helyen kapni. Szóval lehet érdemes várni egy kicsit és közben nézelődni, hátha feltesznek jó áron valahová egy Neked megfelelő kártyát, X-Fi Music-ot is szoktak árulni 12-13k körül, azzal is jól járnál.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák