Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Throme #43759 üzenetére

    Én is így láttam egy ideig amúgy, de aztán beláttam, hogy még mindíg van a dslr-eknek belépő fronton is létjogosultsága pár dolog miatt... a teljesség igénye nélkül:

    - kisebb városokban, vagy akár zöldségpiacon is kapható canikon helyben. Nem mindenki lakik Bp-n és nem mindenki szokott hozzá az online vásárláshoz.
    - olcsón van rá autofókuszos nifty fifty üveg... bár ez inkább a canonra igaz, a nikon 50/1.8G már az oly 45 és a sony 50/1.8 árában van tudtommal
    - canikon logó, "komoly" fotográfus kinézet, mert ami nagyobb az biztosan komolyabb is, mindenkinek olyan van és már nagyon mélyen beleivódott az átlagfelhasználókba, hogy a DSLR az igazi, a többi játékszer... Na most amikor ezek után valakinek az arcába nyomsz egy kisebb méretű milc-et "idegen" logóval a homlokán, azt nehéz feldolgozni :D .
    - nincs mindenkinek szüksége okosabb tipp topp gépre, van akit a több ficsőr, tárcsa, gomb, érintőkijelző csak összezavar.

    Más érvet én személy szerint most így hirtelen nem tudnék mondani...

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák