Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya21

    senior tag

    válasz Victoryus94 #34685 üzenetére

    nekem d5500 van, igy utólag a menü miatt azt mondom hogy sajnos, nem tudom ki találta ki ezt az idióta menüt de a gépet még nem használta az biztos

    a másik meg hogy ezeken az összehasonlítós oldalakon a dinamikus tartomány miatt meg talán a nagyobb megapixel miatt másfélszer annyit adnak képminőségre meg iso teljesítményre mint mondjuk a canonra
    amit én is bevettem bánatomra :)

    amíg valami profi fotós összehasonlító videóját meg nem nézi valaki addig nemszabad venni semmit kb

    igazából itt arra is gondolok hogy én a 750/760d és a nikon között gondolkoztam de inkább a canont nézegettem

    erre ezek az összehasonlítós oldalak meggyőztek hogy mennyivel jobb képminőségre a nikon

    miután megvettem szembesültem a hülye menüjével ami főleg élőképnél mutatkozik meg

    és találtam 1-2összehasonlító videót amiben egyértelműen látszik hogy még iso teljesítményben és videóban is jobb lett volna a canon, a menüről nem is beszélve

    a milceket nem ismerem igazán de ott is előbb normális videók aztán megvenni :D

    én se mondom hogy szar amit vettem csak bizonyos dolgok miatt átvertek az összehasonlítók

    amugy nekem pont sigma 17-50 em van hozzá aminek elég hangos a fókusz motora, és nappal szembe durva szivárványokat tesz a képek másik oldalára amúgy fasza

    [ Szerkesztve ]

    https://500px.com/slayer_art

Új hozzászólás Aktív témák