Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Parci #249 üzenetére

    Tudom, hülén hangzik, de a piac ERRŐL szól! :DDD Minnél jobban megkönnyíteni a váltani akaróknak a dolgokat. Ebbe igenis, bele tartozik a memkártya IS! :DDD Anno, amikor a kompaktomat választottam, már akkor is az SD kártya volt a legolcsóbb. Egyik követelményem volt, hogy SD-s legyen. :B Amikor jött, hogy váltani kellene dslr-re, pl a Sony új gépe is még a CF-t támogatta. NEM ez volt a fő döntő ok, hogy mégse sony lett, természetessen! SŐT! Igaziból, a sony-hoz már lenne vakum is, elvileg, mert KonicaMinolta komapkt gépem van, és ehez vettem már vakut is, de mivel ennek feje nem forgattható, ezért a vaku meglétét úgy vettem, mintha nem is lenne, mert mindenképpen új vakut kell vennem. :B Namármost, memkártyából már eleve volt vagy 5-6 darab, kb 8 gigás tároló kapacitással, és bárhogyan is nézzük, a Sony-hoz kaptam volna 1 gigássat, ami szinte semmi. Az más kérdés, hogy a Pentax-omhoz is már jópár SD-t vettem, de ez most mellékes. A váltás könyebb volt így. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák