Új hozzászólás Aktív témák

  • Colonel993

    senior tag

    válasz fungeld #19361 üzenetére

    Eddigi átnézett tucatnyi videós teszt... szöveges rívjúk alapján a 600D inkább Videós rész...
    Márcsak a felvétel közbeni Rekeszállítás miatt, ami jó móka... illetve némi videós minőség pluszt érzek bennük.
    Nikon D5100 inkább amolyan Jó vagyok erre is... Jó vagyok arra is gép...
    Szép képeket csinál, nagyon sok rugalmasságot ad, ára is korrekt, kihajtható kijelző nagyon hasznos és képminősége is korrekt (max kicsit fakó meg a szokásos szikrázó napos nemláthatóság)
    Többek között emiatt is vettem játékba magam is !
    Olcsó obik terén igazából mindenhol találsz példányt... ha használt piacot nézzük akkor meg FŐKÉNT.
    Egyedül a nikonnak van tényleg érezhető árbeli lecsípései itt-ott. sejthetően üzleti politika miatt [Nikon vagyok, válassz engem... :) ]
    Ilyen kategóriában amm tényleg nehéz mellényúlni !
    Váz minőségre/milyenségre tényleg a Nikon tud megint odapirítani, bár én meg nagyon szeretem a Canon formatervet...
    50/60 FPS-ben ő is tud HD-t... full HD-t meg a szokásos 50-25-24fps -ben emlékeim szerint.
    Igazából tényleg hülyités mentesen és kicsit elfogult Canonosként a Nikon felé hajlik a mérce.

    Esetleg nézegesd meg a D3200-at...
    Nincs kihajtható LCD de van pár profi gépekről visszaköszönő baloldali gombsor illetve felbontás többlet.
    Az ára megint jól van szabva... egyetlen hiányosságai, hogy tényleg "totál MANUÁL" a dolog (pl nincs autoexpozíciós sorozat ami HDR-nél előnyös.. tehát Állvány és magad görgeted képenként az alul és fölül exponálást, plusz gyatrább sorozat kép érték...)

    [ Szerkesztve ]

    ||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Új hozzászólás Aktív témák