Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Sokimm #19305 üzenetére

    fényképezőben nem igazán van gagyi márka, bármelyik ismertebb márka viszonylag megbízható cuccokat gyárt.. olyan meg, hogy a "pénzedért legjobb" nincs, csupán igény függő, hogy számodra milyen gép lesz a legjobb..hogy felhozzam magam példának: én egy gx7-el, mft obiparkal vagy egy sony a7-el, és cuki manuálokkal hosszú évekig ellenék panasz nélkül, és akkor is ezeket venném, ha lenne pénzem nikon d800-ra és temérdek nikon fix-re, holott egyáltalán nem jobb gépek az előbbiek az utóbbinál, csupán az én igényeimnek jobban megfelelnek.
    a te igényeid viszont picit kuszák, mivel volt 20k-s kereted, aztán majdnem határtalan lett, azt írtad, hogy a samu képminősége megfelelt neked, és közben felsoroltad a 30-40d-ket fix obival is, gyors af kell, aztán írtad, hogy a nex az egyik álmod konica manuállal, majd, hogy nincs igényed fogásra, kezelőszervekre, mégis a 7d a másik álmod...ezekből nekem az jött le hogy bármit kipróbálnál, csak lehetőleg olcsó legyen, de nem baj ha félmillió sem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák