Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0mbi

    senior tag

    válasz A Zéé #14739 üzenetére

    Hat mindenkinek koszi :)

    Eloszor is:
    Canon taborba tartoztam. Mivel az egesz cuccom eladtam igy nem kot hozza semmi csak a szivem.
    Megneztem az EOS-M et. Errol ennyi eleg is szerintem :D (sut rola hogy ez egy rohadtul eroltetett masina ami csak arra kellet hogy a canon felszalljon utolsokent a tukornelkuli rendszergepek vonatjara. Szinte semmi nincs amit felhozhatnek mellette. ugyhogy az tuti felejtos)

    APS-C vs 4/3
    Hat nem tudom. Oszinten megmondom itt egy kicsit hadilabon allok. Eddig azon filoztam hogy jaj nehogymar pici szenzor, valag pixel. legyen minel nagyobb a szenzor es kisebb lesz a zaj. Persze a vicc az hogy pixelsurusegre a 4/3 es a APSC szinte pont ugyan annyi (persze 16MPix vs 20 al szamolva mert altalaban az APSC MILC ek annyival nagyobb felbontasuak)
    Tehat itt meg nem vagyok biztos.... masik meg az hogy a 4/3 ad ok mar kiforrotabbak objektiv parkot tekintve (Pana, Sony, Olymus...)

    Lehet kicsit atmegyek olvasgatni a 4/3 re :)
    Az NX2000 mar itt kaphato (szerencsere Svajcban vagyok es itt a muszaki cuccok rohadas olcsok es elobb kaphatok. Az NX300 18-55 es 55-200 as obival kerul atszamolva 180000 be :D ami igen barati)

    Szoval feladtam magamnak a lecket :)

Új hozzászólás Aktív témák