Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz proci985 #11540 üzenetére

    Nyilvan ha keszen lehetne venni 30-40k korul, akkor nem gondolkoznek rajta, hanem megvennem. :DDD

    Anno a VGA kartyara sokalltam a 20k-s gyari blokkot, viszont a regi kartyamra valo univerzalishoz meg nem volt megfelelo lefogato.
    Igy jobb hijan nekialltam AutoCADben megtervezni a legyartando femlapot, nulla CAD ismerettel.
    Ha osszeszamolnam, a szabadidombol hany ora ment bele, mire rajottem, hogyan kell rajzolni, meg mindent tizedmilimeterre kiszamoltam, meg hanyszor mentem ki az isten hata moge budaorsi ex mechanikai muvekbe kromoztatni, akkor vastagon duplajaba kerult a projekt, mint amennyit nem szantam ra. :DDD

    Ugyan tizensokeve hasznaltam egyszer OrCADet, de a franc sem emlekszik mar ra, hogyan kene benne billzet elektronikat tervezni.
    Meg az a szazas nagysagrendu gomb miatt ez par nagysagrenddel bonyolultabb lenne, mint berajzolni par teglalapot+kort a fem szabasmintahoz. :DD

    van egyékbént kb 35k hufért egy olyan megoldás, ami széthúzható, összetolva kb normál bill, széthúzva és döntve viszont már a natergora hajaz.

    ErgoDoxra gondolsz?
    Szepen megkerik az arat :(

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák