Új hozzászólás Aktív témák

  • focvis

    veterán

    válasz tresh #117242 üzenetére

    Jó hát te csak az új verda mellett tetted le a voksod

    Amit eladtam, az most 6 éves, ugye fiatalítana az ember. Nézegettem 3-4 éves használtakat G6-ból, itthon 4,5-5,5 m Ft, Németo-ban is csak a "US Import" az, ami kijön 4 m körül.
    Elkezdtem nézni használtat G7-ből is, az már több zsé (logikusan), nem voltam boldog.
    Felhúztam magam, elkezdtem nézni G5-öt... arra végül azt mondtam, hogy nem lépek visszafelé az időben. Végül rámentem a konfigurátorra és rájöttem, hogy a 1,5-2 éves használt G7 árából akár zsír új is kijöhet - végül (aránylag) józanul extrázva, megállt a 1,5-2 éves árához viszonyítva +10%-ból (okosan kihasználva minden elérhető kedvezményt, nem gusztustalan módon). Jár hozzá 4 év garancia meg némi fejfájás az újkori értékvesztés miatt. Amúgy a feleségem mondta végül, hogy ne szarozzak (ne legyek skót), most vegyek ilyet, az E Merga (azt is néztem párat) ráér 60 évesen is.

    Ez gyanúsan csak garázsból ki be állást takar

    Hétköznap tényleg nem mozdulok ki a kerületből, napi 6-7 km ; hétvégén meg főleg M7 vagy 8-as út.

    All-roadnál a lufis futómű ami para

    Yepp, meg a V6 vezérléscseréje. Amúgy tényleg patika bitpork gépe, csak mások vagyunk, Ő Q7-ről álmodik, én 911-ről.

Új hozzászólás Aktív témák