Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz szabog4 #90194 üzenetére

    HKC táppal nem az a baj,hogy gyenge, hanem szemét. Veszélyes ipari hulladék.
    3d munkánál a vga is számít , elég sokat. Ha nem cseréled, akkor le fogja húznia teljeístményt és felesleges lesz az i7 is, plána a tuning verzió.

    Alaplapot fölösges megvenni, ha nem veszel hozzá procit, csak 2 hónap múlva. Ki se tudod próbálni, ha hibás, akkor 2 hónap múlva küldheted gariztatni, ami 3-4 hét. Ha új, akkor viszont 3 napon belül ugye instant csere lenne. Tuti nem szívatnám magam. Gari is pörög feleslegesen.
    Soha nem mentek le a proci árak. Szimplán az új széria lett drágább. Ez tévedés.

    "Táp kérdés egyenlőre nem zavar anyagiak szempontjából, az a legutolsó, amint megvan a lapra, a ramra és a cpu-ra utána gondolok a tápra! (Addig úgy is lesz munka.)"
    Hatalmas hülyeség. HKC táp,mint írtam veszélyes kategória.
    Nem lesz majd mivel dolgozni, ha az új lapot, procit 2 perc alatt elfüstöli.
    Arra nincs gari. Buktál 150k-t.

    Rengeteg az ellentmondás az írásodba.
    I7-et akarsz, tuning verziót,de a hűtőt pl nem is írod.
    Hulladék tápot cserélnéd utoljára.
    SSD-t is utoljára cserélném kb, amikor az többet gyorsít szinte, mint egy i7 vs i7 tuning.

    Tőlem megveheted az általad kinézett tuning lapot + i7-4790k,de ide még számolj hűtéssel, ami alaphangon 15-20k. Arra meg felesleges tuning procit venni,hogy majd talán, később, ha kevés lesz, mert mire eljutsz oda, hogy kevés egy bármilyen i7, addigar már nem az órajel lesz a probléma.
    Én így:
    i7-4790 ~ 90k
    asrock h97 performance fatality ~ 28k
    2x8GB ddr3 corsair LP, kingstpn PNP ~ 45k
    deepcool gammaxx 300~ 6k
    Fsp raider 550 ~ 18k
    ~187k.

    Később csapsz hozzá ssd-t, ha ennyire nem futja,de én megpróbálnám összeszedni rá a pénzt.
    Kingston fury 120GB ~ 20k
    Illetve vga-nak se ártana min egy gtx 750 Ti 2GB ~ 42k, ha ki is akarod használni az i7-et.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák