Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabog4

    aktív tag

    válasz membrandj #90208 üzenetére

    Félreértés ne essék! Írtam, hogy cserés, mert ...na, tudom, hogy nem jó! 17ért néztem normálisat, de inkább álljon nálam még 1hetet a cpu, ram alaplap, minthogy ne legyen pénzem valamelyikre! Inkább kivárom...azért mondtam, hogy nem lényeg! 650W akarok, mivel remélhetőleg jövő ilyenkorra már dupla VGA-val tudom használni a gépet!

    (Viszont kénytelen vagyok augusztusba letudni mindent [lap, ram, cpu], mert nem tudom megcsinálni a diplomamunkám, nem megy!)

    Lesz hűtő külön az i7-en (vízhűtés), ez alapnak tartottam és ezért nem írtam, viszont, ameddig nem húzom, nem tartom fontosnak! Ráér!

    A majd veszek, nem éveket jelent, hanem hónapokat!

    Terveimben az szerepelt, hogy augusztusra legkésőbb megveszem az alaplapot, ramot és cput, majd, amikor ezek már megvannak anyagi helyzettől függően veszem bele a tápot! 99%, hogy nyáron lesz 10 nap melóm, ami augusztus végére összejön! Addig nem használom (1hónapot) a gépet, nem érdekel! Miután jön és gyűlik a pénz, megtudom venni az VGA-t (Én is pont azt néztem!). Ezután jönne az SSD, majd a hűtő a procira! (Nem húzom addig, ameddig nem szükséges, ég és föld lesz így is a különbség a mostani és e között!)

    Mostani konfig:
    ASUS M2V
    4gb ddr2 1088MHz (ja...de az alap, csak 800-at támogat, plusz nincs bios frissítés rá, ezért csak 3227mb pörög)
    Sapphire HD5770 (link)
    AMD core 2 duo 3800! 2,1ghz
    HKC USP 5550 (igazából ebbe a gépbe nincs bajom vele, nem tett tönkre semmit, de az újba nem vagyok hajlandó belerakni.)

    Ugye, hogy ég és föld lesz a kettő között a különbség! A tuning és húzás ráér! :

    Jogos, felesleges megvenni előre ennyivel! Garanciát ne pazaroljuk feleslegesen!
    Tesztelni bármikor tudom, vannak barátaim, csak én vagyok lemaradva, aki nem játékra használja! (Kivétel a CS...de hát...na...) :DD

    [ Szerkesztve ]

    HUN_Thorpedo

Új hozzászólás Aktív témák