Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz TGWH #5821 üzenetére

    Lehet, hogy elkerülte valami a figyelmemet, de visszaolvastam, és csak annyi jött le, hogy érkeznek az új processzorok valamikor tavasz vége/nyár eleje táján... O_o Mindenesetre utánaolvastam (persze a fele info kínai volt számomra) az érkező cuccosoknak, érdekes. Jó tudni, hogy már grafikus vezérlővel ellátott processzrook is vannak egy ideje, és ezek is egyre erősebbek lesznek... :D Bár számomra szerintem nem sokat jelentenek... mindenesetre kíváncsi leszek az áraikra. A megjelenés után a jelenlegi hardvereknél lehet árcsökkenésre számítani?

    Az Intel lejjebb vitte az árait? Az i7-2600 majd egy tízessel drágább, mint mikor ~fél éve néztem. Milyen intel procit tudsz az fx-6100 árában (max. ~35-36k), ami jobb is nála? (Vagy ez már másik topic? :D) A linkelt fentebb linkelt hozzászólásban leírtam mire kell; mivel esetenként játszanék olyan játékokkal is, amik kihasználnak/igényelnek 4 magot is, ezért ez is fontos szempont volna. Intelből csak az i5-2310-est láttam, ami értelmes, de az 9-10k-val drágább a bullnál.

    Amúgy ezek az IGP-vel rendelkező processzorok kiknek kedveznek pontosan? Ha valakinek van egy jobb VGA-ja alapból, akkor a beépített grafikus megjelenítőt értelemszerűen le kell tiltani, nem? Vagy mehet a kettő egyszerre? O_o Vagy ez lenne a 'Dual Graphics'? Bár nvidia kártyával karöltve gondolom ilyen lehetetlen...

    #Sabber: Én is néztem az i7-eseket aprón (kíváncsiságból), de azok hűtő nélkül kaphatóak, az meg gondolom plusz kiadás még (10-15-20k...?).

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák