Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz itsDani #92499 üzenetére

    Lap: Z-s lap szerintem ide nem kell. Alternatívák: Asus H97M-Plus, MSI H97 Gaming 3, Asus H97 Pro Gamer,
    Asrock H97 Fatal1ty Performance Szerintem semmi gond nincs Asrock UEFI-vel, de ahogy érzed. :)
    VGA: Ha nincs szükséged a 970-re akkor elég egy GTX 960 vagy R9 280. Ez pár évig elég lesz ha elég a minimum felbontás. GTX 960-ból nem éri meg a 4GB-os nem használja ki. Én 280-ast vennék a 3gb ram miatt, mert ez ki is használja.
    Ház: Az egy nagyon jó minőségű ház, jól szellőzik és nem elvetemülten drága. Alternatíva: FD Core 3500, Antec GX500, InWin Dragon Slayer (mATX)
    Hűtő: Az egy alap hűtő jó áron ami gyáriaknál jobb (főleg csendesebb) Alternatíva: Raijintek Aidos.
    Drágább, komolyabb: CM Hyper 212 Evo.
    CPU: Nem éri meg, csak IGP-ben erősebb, proci erőben csak a szokásos minimális eltérés van (vagy annyi se) i5-4590 jó lesz.
    Többi alkatrész rendbe van.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák