Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Mian #6085 üzenetére

    Na kezdjük, szedd elő a jegyzeteléshez szükséges cuccaidat...
    Az intel procik az 1333 mhz-es ramokat támogatják, az újabb amd-k meg 1600 mhz-es ramokat, asszem jól tudom, és a köv generáció mindkét esetben 2000mhz-re teszi a lécet.
    Tehát egy intel processzoros gép nem lesz gyorsabb 1600mhz-es ramokkal... Megnézheted, de nem lesz gyorsabb.
    Tehát az amd árazása az első tényező (minden árkategóriában van olcsóbb intel, ami jobb, amd vissza is vonult, alsó, ill közép kategóriákra koncentrál, valamint tömörítésre... meg ugye a csodára, ami egy új win patch formájában rakéta formájában lövi a bull-t a ph! teszt eredményeinek csúcsára...), második hogy drágábbak az alaplapok hozzá, igaz most jelent meg pár olcsó amd-s lap 24 ezer körüli áron. Harmadik, hogy az 1600mhz-es ram drágább, mint az 1333mhz-es. Ezekből következik, hogy amd rosszabb mint intel, és drágább. Persze nem játékra lehet jó egy amd is, lásd a példát lejjebb.

    Legalábbis én így látom. Aztán lehet jönnek az amd fanok, de ahogy én néztem, játékra még vettem volna bull-t, de az ára miatt inkább nézek majd v.mi mást...

    Jim-Y, bullokat néha még az i3 is leveri...

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák