Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    Pár személyes tapasztalatom nekem is van webshop ügyben. Ipon mindig gyors volt, csomagolni is tudnak, korrektül becsomagolták a cuccokat minden alkalommal. Gépösszerakást soha nem kértem tőlük, arról nem tudok nyilatkozni. Szerencsére gariztatnom nem kellett náluk semmit, ezért ezzel kapcsolatban sem tudok mondani semmit. PCX egy olcsó webshop, viszont csomagolni azt nem tudnak. Kb. egy hónapja rendeltem tőlük egy komplett gépre való alkatrészt összeszerelés nélkül. Az alkatrészeket egy kb. háromszor akkora dobozba (mint amit igényelt volna) rakták bele, ja a rakták az durva túlzás, mintha két méterről dobálták volna bele kosaras módszerrel. Volt egy vinyó benne, ami csak sima ESD tasakban volt, ez ugye csak az elektromosság ellen véd, ütéstől nem. Egy súlyos OEM táp is volt mellette, a sarka szét is zúzhatta volna a vinyóelektronikát, szerencsén múlott. Ilyen ahogy esik úgy puffan kaotikus állapot volt a dobozban, természetesen egy grammnyi térkitöltőt sem használtak a tér kitöltésére. El tudom képzelni, hogy a gépösszerakó munkatársak milyen minőségi munkát végezhetnek és ezért még fizetnek is nekik. Januárban lesz egy vinyó gariztatásom náluk, majd írok élménybeszámolót :O

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák