Új hozzászólás Aktív témák

  • slayer007

    tag

    Sziasztok!

    Adott a következő helyzet:
    A gépem már 6 éves, igaz még most sem tudok rá túl sok panaszt tenni, szerintem ideje a cserének.
    Van benne egy 9800GT 1GB, ami szerintem ideiglenesen még az új gépben fog üzemelni, amíg lesz keret új videókarira is.
    Szempontok:
    1. Vmware fog futni rajta 2-3 virtuális gép egyszerre.
    2. Játszani is szeretnék (civ5, atlantica online, skyrim), DE, FPS multival SOHA nem fogok, így nem kell annyira bika kártya. Mondjuk ezt le nem szögezném, mert ha kijön az Elder Scrolls Online..... :)
    3. 2 Monitor fog üzemelni rajta, az egyik az uj konfigba kellene, mert jelenleg egy asus vs239h van csak.

    Szóval összegezve ami kellene:
    Alaplap, Proci, Memória, SSD (HDD van), Táp, Ház, Monitor (ez kb csak multitaskingra, pl játék közben email, esetleg vmware-ben szervereket csekkolnék, vagy film nézés)
    Alaplap: 4 memória slotos, alap tuning lap
    Proci: i5, vagy i7, amelyik kijön, de K-s verzió.
    Memória: 2x4gb-re gondoltam egyelőre, de ha ramdisk még mindig nyerő SSD mellé, akkor lehet több
    SSD: Ebben a témában nem vagyok otthon, de többnyire csak rendszerre használnám.
    Ha ezek mellé beleférne valami csoda folytán egy videókari, akkor annak csak örülnék :P

    Keret: 200k max, nem baj ha olcsóbban kijön.
    Tudom, hogy nem kevés feltételt támasztok, de még azt is hozzátenném, hogy ennyiért vettem a mostani core2 duo e6600as konfigom, és mai napig elviszi a játékaim... Mennyi a valószínűsége, hogy 200k-ból össze tudtok hozni egy majdnem ilyen időtálló gépet? :)

    Bocsi a kisregényért.

    [ Szerkesztve ]

    Im insane, what's your excuse?!

Új hozzászólás Aktív témák