Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Zsivaagoo #36970 üzenetére

    Hát szerintem az Athlon II X2 270 felejtős. Az általad oly bőszen szidott Cerka is erősebb nála. Ráadásul Balpis ajánlata ugyan úgy fejleszthető egészen I7-ig gond nélkül. Alaplap terén meg szénné alázza a GA-78LMT-S2P -t mint ahogy az összes ajánlott FM2-es lap is. ;)
    "De itt érzem leginkább a teljesítmények és szolgáltatások közti összhangot leginkább." Hát szerintem ez erősen nem helytálló ....
    "de gyenge Celeron proci " Akkor miért is jobb a még gyengébb .... Athlon II X2 270?
    "FM2 ... Gyakorlatilag egyik sem fejleszthető igazán tovább." Részben igaz, de az Athlon II X2 270 -nél vagy 3X erősebb az A10-es szóval .... Ráadásul főleg videózásra lesz használva arra még a Cerka is elég VGA nélkül, nem hogy egy tuningképes A10-5800K.
    "SATA3 és USB3 és egyéb divatos szolgáltatások nélkül. " :) Azért ezek a "szolgáltatások" nem éppen haszontalanok. Később egy SSD és megtáltosodik a rendszere az USB3-as eszközökkel meg már Dunát lehet rekeszteni és nem is drágák. Szerintem ne ragaszkodjunk az elavult hardverekhez.

    "Én már csak tudom ezt 50 évesen."Most már legalább tudom miért ragaszkodsz a régi AMD megoldásokhoz! ;]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák