Új hozzászólás Aktív témák

  • Predash

    csendes tag

    Sziasztok!
    A nulláról szeretnék venni egy asztali PC-t. Ház, táp, alaplap, processzor, SSD, monitor, ram, vga és hdd. (Kihagytam valamit? Egér is bill., hangfal az van.)
    A cél a profi grafikai munka, tehát monitorban csak IPS, és mondjuk 27" körüli méret. Szeretném, hogyha a gyors, nagyméretű képekkel foglalkozó munka mellett a fullhd filmek, és a játékok is jól futnának - amennyire az a vasból csak kitelik. Tehát mondjuk Battlefield 3, Far Cry 3, Skyrim és társai élvezhető sebességen és beállításon futnának.
    Kétféle árat lőnék be, mert nem tudom, hogy olcsóbban ki lehet-e hozni, mint amennyiből gondolom.
    Tehát a fenti követelményeket, a nulláról felépítve el lehet érni kb. 210-220.000Ft-ból? Ha igen, akkor kérem a hozzáértőket, hogy írjanak nekem egy jó és stabil configot. Nem számít, hogy Intel, Amd, zöld, vagy piros, a háznak is inkább a funkciója érdekel, mint a kinézete. Köszönöm előre is a választ/válaszokat! Ha nem, akkor feljebb mehetünk, de csak nagyon végszükség esetén 240.000 körülre is. De azért nem kell, hogy 16x élsimítás és arcletépő tesszaláció legyen.

Új hozzászólás Aktív témák