Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz Rypejakten #36397 üzenetére

    Néhány adalék a vágáshoz: FX-6300 720p-s kb. 10 perces videót 10 perc alatt renderel le. Mind a 6 db mag 100%-ON DOLGOZIK. Egy GTX 660-at (tudom hogy túl erős ide, de játékra is vettem) 30%-ban használja render alatt a Premier. Szerintem egy kezdő videóvágáshoz egy 30 ezres GTX650 is bőven elég. Az nVidia fontos ez esetben, mert a CUDA magokat a Premier-ben be lehet kapcsolni, anélkül csak szoftvereres render lenne.

    8GB RAM-ból 4-et használ render esetén. Egy 10 perces videó kb. 1GB, Full HD-ben jelenleg még nem dolgoztam, lehetséges hogy ott több RAM-ot igényel/használ majd a Premier.

    PhotoShop-ot egyébként az Intel jobban szereti, bár szerintem FX alatt sem lenne érezhető az, ha esetleg pár %-al lassabb valami. A 120-as SSD-nek valóban jobb a fajlagos teljesítmény mutatója, de egy Win7-el és egy Adobe Premier-el én a 64-esen is vígan elférek.

    A nagy file műveletek miatt pedig ajánlott a gyors merevlemez, tehát 7200 RPM az javasolt.

    Aki pedig most szándékozik ismerkedni a Premier-el, van egy nagyon jó oktató videó, egy teljes DVD-nyi anyag, ajánlom, kiváló!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák