Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz #98593280 #34645 üzenetére

    Szerintem félre rakhatjuk ezt az egészet, én nem akartam elvenni a kedvedet a topiktól, hidd el! Az a tényállás itt, hogy szinte mindenki kicsit eltérő konfigot rakna össze egy keretösszegből. Ki a procit hagyja erősebbre, ki a VGA-t. Valaki szerint fontos játékra 8GB, valaki szerint 4GB is elegendő... Valóban talán az a legjobb megoldás, ha leírja az ajánló, hogy mi a leggyengébb pontja a gépnek és ne érje meglepetés a vásárlót, hogy az adott hardverkomponens alul teljesíthet esetenként... Azt is ki kell emelni, hogy ha kicsi a keretösszeg, akkor ne várjon csodát a vásárló, mert alacsony költségvetés esetén akár komoly kompromisszumokat kell elszenvednie majd vagy emeljen keretet az illető. Bár tényleg fel szokták hívni az ajánlók a figyelmet, hogy szarból nem lehet várat építeni. El kell fogadnia az embereknek, hogy az arany középutat érdemes megkeresni a hardvereknél, főleg igaz ez a CPU és a VGA esetében. Túl olcsó proci vagy VGA esetén hamar kell majd fejleszteni, high end esetén, a felső házban pedig túlárazás van. Valóban nehéz egy jól kiegyensúlyozott konfigot összeállítani, ha kicsi a büdzsé. Ez a világ már csak ilyen, nekünk embereknek időnként eltér a véleményünk, de mi lenne a világgal, ha mindenki egyet értene... Szóval gyere csak gépet ajánlgatni, ha lesz időd két házteszt között :DDD
    Písz mindenkinek

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák