Új hozzászólás Aktív témák

  • takacsmatt

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tippeket, konkrét javaslatokat szeretnék kérni, egy komplett PC összeállításához:

    Mire használnám? - Elsősorban irodai munkára, internetezésre és filmnézésre (a 1080p-t zökkenőmentesen vigye és ne jelentsen gondot a videókártyának ha esetleg 1 (vagy 2) monitor és egy full HD TV is menne róla. Játékra egyáltalán nem használnám, tehát nem gamer konfigot szeretnék összepakolni. Viszont szeretem ha szépen, gyorsan és halkan fut minden.
    Mennyiért? max. 65e HUF
    Mi legyen benne az árban? Ház (ha lehet minél kisebb), táp, alaplap, proci, memória (max 4GB), videókártya, winyó (kb 300gb), (esetleg egy 5.1-es hangkártya), venti.
    FONTOS: windows 8-at használnék rajta, ezért csak ezzel kompatibilis eszközök jöhetnek szóba.

    Nagyon hálás vagyok minden ötletért és segítségért! Tanácsolták már hogy ugorjak fel az iponra és ott megtalálok mindent, de úgy érzem magam, mint víz nélkül a sivatagban, nem tudom mi-mihez passzol és mi az ami a fent leírt használathoz fölösleges pénzkidobás illetve mi az ami viszont azért ehhez is kevés lenne.

    Üdv és köszi mindenkinek! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák