Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    Üdv
    Fejlesztenék a gépemen, de nem igazán követtem a hardverek alakulását az elmúlt években a videókártyákon kívül. Gépen, ami az adatlapomon is látható:
    Acer Predator XB271HU, ASRock Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700k, Noctua NH-U14S, Asus TUF 3080 Ti, 16Gb DDR4 RAM, Seasonic Focus GX-850W, Fractal Design Arc Midi

    Amire gondoltam az új CPU és ami ezzel jár. Ha jól sejtem új lap és ezzel új RAM is kellene. Egy nagyon gyors utánanézés alapján amd 7800x3d lenne a kiszemelt, de szóljatok ha mégsem.

    1. Mire fogod használni a gépet? Mindenféle multiplayer és singleplayer játék

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    monitor: Acer Predator XB271HU
    CPU cooler: Noctua NH-U14S
    VGA: Asus TUF 3080 Ti
    PSU: Seasonic Focus GX-850W
    ház: Fractal Design Arc Midi
    maradna, ha megfelelőek

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    CPU, alaplap, ram.

    4. Mennyi a kereted rá?
    nincs konkrét limit

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya és processzor választásnál is lényeges szempont)
    G-sync 1440p 144Hz. csatlakozókat nem ismerem

    +1. Bolti új alktarészekkel

    Alaplapból olyan keresek, amire rádugható és működne egyszerre 6 sata HDD/SDD és 1 m.2 SSD egyszerre
    Nem sürgős a dolog, ha esetleg 1-2 hónapon belül várható valami új hardver megjelenés amire érdemes várnom.

Új hozzászólás Aktív témák