Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Winne #15045 üzenetére

    Miért nem jó az, amit én írtam? Ha valami mégsem kell belőle, akkor azt lehet másra fordítani, pl. nagyobb SSD-re, jobb VGA-ra, stb...

    Sandy i3-ból nincs "K-s"... És valószínűleg Ivy-ból sem lesz (bár ki tudja - örülnénk neki, az biztos)...

    ASRock P67 Pro3 régi chipset-es lap, bizonytalanul működő USB3-mal... Nem ajánlom... Akkor inkább Z75/Z77, ha mindenképp tuningos kell... De miért is kellene?

    RAM maradhat az, amit Te írtál... Ha mégis kell 8GB, ez egész jó vétel...

    A CM334U-ban gyakorlatilag semmi kábelmenedzsment nincs, mondjuk abban a TT-ben sem sok, amit én írtam... De most nagyon szegényes a házkínálat ájponban... Nem férne bele egy Xigmatek Asgard Pro ~12,5 ezerért máshonnan? Hidd el, megérné... Ha mégis marad ez a bót, akkor esetleg USB3-as Sharkoon Vaya Value 10-11 ezerért, egy plusz ventivel (amíg nincs sima Vaya)...

    A Hexa 500 CPU tápkábele rövid lesz alsótápos házba... Vagy kell venned hozzá hosszabbítót, vagy vegyél más tápot... Miért nem jó az a WPM400, amit írtam? Bőven elég a teljesítménye még egy HD7850-hez is, és ráadásul moduláris...

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák