Új hozzászólás Aktív témák

  • Szonyka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Már többször kértem, és kaptam Tőletek komplett gépösszeállításra ajánlatot, jó ár/érték arányban.
    Most a saját gépem szeretném lecserélni.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Photoshop és weblap szerkesztés.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    [Ez lesz a kuckója]
    3*2 TB merevlemez.
    Corsair K95 RGB billentyűzet
    Razer Naga Trinity egér
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Alaplap, proci, memória, SSD, tápegység, videókártya és ha nem elég a gyári, akkor procihűtő.
    4. Mennyi a kereted rá?
    240.000 - 270.000 Ft, esetleg minimálisan lehet több, a videókártya miatt.
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    LG Flatron IPS 237L Full HD
    VGA és HDMI csatlakozó van rajta, ezt a monitort kb. 1/2 év múlva szeretném csak lecserélni.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Alapvetően Intel párti vagyok, de meggyőzhető vagyok a másik oldalról is. Semmi extra kívánságom nincs, nem szeretném ha a gépben bármi világítana/zenélne/táncot járna.

    Köszönöm a segítségetek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák