Új hozzászólás Aktív témák

  • horush

    addikt

    válasz djyuri #14720 üzenetére

    "Este fél 11-kor ne velem viccelődjön,vagy ugrándozzon."

    Egy kicsit talán elvetetted a sulykot, nem gondolod? A kérésed után egy órával kaptál választ. Nem is rosszat. Ezután azt mondod, hogy ez a topik komolytalan "hobbielektronika fórum"? Nem értek veled egyet. Elnézést, hogy nem tudunk szombat este 10-kor 1 percen belül ajánlattal szolgálni.

    Nem mondom egyébként, hogy rossz vétel volt a hx1050 ennyi pénzért, de én inkább eladnám, hiszen teljesen felesleges, s vennék egy szintén jó minőségű tápot ~15-20k-ért (ennyiért kap olyat is simán, ami többkártyás rendszert kiszolgál), s lehetne nyerni vele egy +15-20k-t a gépre, hiszen 100k azért annyira nem sok. Apróról beleférne így egy korrekt s1155 i5 + ~hd7850 párosítás (ez amúgy is nagyon keveset fogyaszt, egy normális 500wattos táppal lehetne tenni mellé még egyet), egy x8/x8 cf képes alaplappal.

    "Az ám :) nekem is 5 VGA ready-s a gépem és akár nitrogénnel is építhetném a hűtését egy buldozer amd proci mellett... de közbe én elköltöztem otthonról,így ez elviszi a pénzem."

    Ezt ugye nem azért írtad, hogy leírd, hogy neked ilyenre is tellene? Remélem csak én értelmeztem félre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák