Új hozzászólás Aktív témák

  • twice

    tag

    Sziasztok!
    Korábban már érdeklődtem gépvásárlással kapcsolatban, most kezd egyre jobban aktualizálódni ezért rákérdeznék még egyszer. A kiszemelt gép a következőképpen nézne ki:

    -processzor AMD Ryzen 5 3600 ~70k
    -processzor hűtő ARCTIC FREEZER 34 ESPORTS WHITE ~9,5k
    -memória Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz (ez az egyetlen alkatrész ami már megvan) ~35k
    -SSD: CRUCIAL MX500 1TB ~ 36k
    -HDD: TOSHIBA P300 3TB ~22k
    -Táp: BITFENIX WHISPER M 650W ~30k
    - Ház: COOLER MASTER MASTERCASE H500 ~30k
    -Videokártya: 5700 XT valamelyik jobb hűtéssel rendelkező(vagy a sapphire pulse, vagy a powercolor red devil lenne jelenleg a befutó) remélem ez megáll 160-165k

    Amiben a legjobban bizonytalan vagyok az az alaplap. Mivel egy helyről szeretném rendelni gép összeszerelés miatt, ezért vagy a pcx-t vagy az oázist választanám. PCX-n sajnos a 3600 meg a tomahawk max is naponta csak pár percre lesz elérhető olyan gyorsan megveszik, oázistól pedig olyan információt kaptam, hogy szeptember közepén lesz náluk újra tomahawk max. Ezért olyan kérdésem lenne, hogy ebből a két boltból ti melyik ATX-s alaplapot választanátok ami árban kb 30-40 között van? Azzal sajnos nem vagyok teljesen tisztában hogy például az Asrock hogy áll bios frissítéssel. A sima tomahawk is megfelelt volna számomra, de sajnos azt már nem igen lehet kapni.

    Ha viszont szerintetek teljesen rossz irányba mentem el akkor azt is írjátok meg légyszi. A keret kb 400k (a RAM már megvan ezért az nem kell hogy beleférjen), a felhasználás nagy részben játék, a monitor egyelőre 1080p 60Hz, de 1-2 hónapon belül váltanék 1440p 144Hz-re.

    A válaszokat előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák