Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli Durden

    csendes tag

    válasz SyMbioTe #124476 üzenetére

    Oké, akkor a 2X4 giga RAMra majd visszatérünk ha meglesz az alaplap.
    Táp: De más is írta, hogy cserélni kéne. De akkor ok ha nem kell. Meg ha már csere akkor már nem érdemesebb lenne 20k körül venni egy újat, hogy majd a későbbi GTX 1250-et is elbírja 2-3 év múlva egy újgenerációs Pryzen procival? Vagy novemberig kibírja és akkor megveszem párezer forinttal olcsóbban Blackfridaykor?

    Ohh, bárcsak már a véglegesnél járnék. Dobjam be? Hát veletek fogom összerakni XD

    Ryzen 1200, még lehet, hogy egy 240-es SSD is belefér. Mert a Windowssal együtt meg egy 60 gigás Doommal elég para lenne egy 120-as SSD. Vagy ti elfértek egy combos játékkal+Windows? A mai játékok is megvannak 60+ Gigásak. GTVAV, Withcer III, Doom.

    Phoenix1989: nem sima 1050 hanem 1050 Ti. Fullon nem is fog futni, ahhoz szerintem egy 1080 is kevés amennyire optimalizálatlan, de haverom gépén is elmegy minimumon R 270, az enyémen is elfog.

    Alaplapnál lett a MSI B350M Gaming Pro alaplap 26,6Kért és Asrock AB350 Pro4 29,5 K-ért. Az MSI szerintem kiesik mert nem akarok LED világításért fizetni mert nem üvegfalú a házam. Az Asrockot pedig kicsit sokkalom. Nem lesz megfelelő egy lap 23-25 ért? Vagy ennyivel jobb az Asrock? Kell nekem 2 db PCI.3 csatlakozó?
    Ha meglesz az alaplap akkor mehetünk RAMot nézni? Annyira izgatott vagyok mint kisgyerek az édességboltban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák