Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz SyMbioTe #114199 üzenetére

    "HDD: Van? Satás?"

    Egy SATA 2-es HDD van, de ez gyakorlatilag csak adatmentésre, meg egy kölcsön Lexar SSD is akad a rendszer alá, ezt majd cserélem később egy sajátra (850-es EVO-ra vagy ilyesmi).

    "Ház: Milyen van?"

    Egy Cooler Master Gladiator 600 van, nem tervezem cserélni, jó szellős (zajszigetelés nulla, de csendes hűtőkkel nem zavar), még a jelenlegi forrófejű AMD konfigot (Phenom II 955 Black Edition, húzva) is kordában tartja (van egy Cooler Master Hyper 212 Plus hűtőm is, amit szintén átmentek, szerintem ezekkel a Skylake procikkal már alapjárat körül is elbír majd).

    BTW köszi a tippeket!

    Az öcsém most ruházott egy be egy MSI B150M Bazooka + i5 6400 + GTX 960 2GB + 8 GB RAM konfigba (neki a nulláról kellett építkeznie, mert laptopról jött). Kipróbáltam rajta ezt-azt, szépen futnak a mai játékok. Némi változtatással én is hasomlót szeretnék, csak prociból i5 6500 (még jobb lenne egy i5 6600K), VGA-ból meg már inkább egy RX 470 4GB. Csak nekem át kell jutnom a barátnő szűrőn is (költözne nagyobb lakásba), ez majdnem kétszer annyiba lenne, mint amit te javasoltál, meg ő inkább a 70 ezres Xbox One felé hajlik. :) Meglátjuk melyik lesz. Az i5-6500 + RX470 biztosan időtállóbb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák