Új hozzászólás Aktív témák

  • L-e-f-i-e

    senior tag

    Sziasztok,

    Korábban jártam itt segítségetekkel összeállítottam az alábbi konfigot, most jutottam el a megrendeléshez mivel megjelent az új vga már, de egy ismerősömnek sikerült összezavarni a Ramokkal, hátha tudtok ebben nekem segíteni.

    A config amihez veszem és lényeges lehet Ram szempontjából:

    Alaplap: Asus H170 Pro Gaming
    CPU: Core i7-6700
    +Hűtő: Be Quiet Shadow Rock Slim

    Ház: NZXT H440
    ((VGA: ASUS Strix GTX 1070
    HDD: WD 1Tb Blue (WD10EZEX)
    SSD: Samsung 850 Evo 250Gb))

    Elsőre ezt néztem ki:
    16GB 2133MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL14 (2X8GB) (HX421C14FB2K2/16)
    Na most ez mind szép és jó is lenne, de azt mondták hogy nézzem meg rajta van e a listán amit az alaplap támogat...hát nincs rajta ..:/ sőt elég kevéske van rajta ami kapható is..pedig elég új alaplapról van szó..

    Nézegetve a listát ezt találtam helyette ami rajta van:
    16GB 2133MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Predator CL13 (4X4GB) (HX421C13PBK4/16).
    Ez viszont 4x4GB-os kit, míg én alapbból 2x8GB-ot preferáltam...van ennek jelentőssége? esetleg tudtok ajánlani valamit ami minőségi és jó? Továbbá azt is mondták hogy mindenképp KIT-ben vegyem ne külön.

    Illetve az is fura, hogy a 32GB 2133MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL14 (4x8GB) (HX421C14FBK4/32) szintén rajta van a listán ami nekem úg ytűnik hogy tök ugyanaz elvileg mint az elsőre kinézett 2x8-as verzió csak ez 4x8....32gb -ra viszont nekem nincs szükségem...

    Előre is köszönöm a választ! (Memorys topicban is próbálkotam de nem túl aktív) :)

    =^-^=

Új hozzászólás Aktív témák